Galicja Raciborowice : S³omniczanka S³omniki

Logowanie

Aktualno¶ci

Wygrana w pucharze!

• autor: pz_slomniki, 2015-08-18 20:23

W dzisiejszym meczu Pucharu Polski S³omniczanka pokona³a Or³a Bêb³o 2:1. Pierwsza bramka dla S³omnik pad³a po strzale Adriana Kolano natomiast druga to bramka samobójcza.

Sk³ad S³omniczanki: Jab³oñski - Cia³owicz K, Zaranek P, Urbañski, Styczeñ - Cia³owicz P, Zaranek S, Piwowarski B, Dro¿niak, Zadencki - Kolano.   Zagrali tak¿e: Piwowarski £., Jag³a, £akomy, Adamek

Mecz zacz±³ siê dosyæ spokojnie, zawodnicy Slomniczanki wymieniali miêdzy sob± krótkie podania, natomiast pi³karze Or³a cofnêli siê na swoj± po³owê i próbowali swoich si³ w kontratakach. Jeden z nich ju¿ w 15 minucie zakoñczy³ siê bramk±. Prostopad³e podanie pomiêdzy dwójkê stoperów wykorzysta³ napastnik gospodarzy. Pi³karze S³omniczanki starali siê doprowadziæ do remisu, co uda³o siê w 40 minucie kiedy to po dobrym podaniu Stycznia z boku pola karnego bramkê strzeli³ Adrian Kolano.

Druga po³owa to nieco ¿ywsza gra naszej dru¿yny, ciê¿ar gry przeniós³ siê nieco na boczne sektory boiska. Dobre prostopad³e podanie Dro¿niaka do wbiegaj±cego na pe³nej szybko¶ci Stycznia, który to wstrzeli³ pi³kê w pole karne doprowadzi³o do niefortunnej interwencji jednego z obroñców Or³a i pi³ka wpad³a do bramki. 2:1 dla S³omniczanki. Mimo kilku prób zarówno gospodarzy oraz go¶ci wynik nie uleg³ zmianie.

Gra byæ mo¿e nie do koñca spe³ni³a oczekiwania kibiców ale do pierwszego ligowego spotkania zosta³o jeszcze kilka dni i mamy nadzieje ze uda siê jeszcze dopracowaæ istniej±ce niedoci±gniêcia.

Dziêkujemy wszystkim pi³karzom za walkê i zaanga¿owanie!

Zachêcamy do g³osowania na gracza meczu:)